Ajánlat kiválasztás

Témakör

Egyéni coaching szemléletű konzultáció

A coaching szemléletű konzultáció egy eszköz a munkahelyi, életvezetési elakadások megoldásában, konfliktus és döntéshelyzetek kezelésben. A konzulens a támogató munkamód során alkalmazza a humánerő képzés és fejlesztés, munkapszichológia, vezetés, munkaerő kiválasztás, szervezetfejlesztés szakterületekre vonatkozó szakmai kompetenciáit is. A fókuszban a tudatosság, a tisztánlátásra való törekvés, a munkaköri kompetenciák bővítése és a személyes felelősségvállalás áll.

Egyéni coaching

Olyan együttműködési folyamat coach és kliense között, amely az önismereti fejlődést, az önálló problémamegoldó, problémakezelő képességet és az integritás kibontakoztatását támogatja a személyes eredményesség fejlődése érdekében. Hatékony módszer, a „vezetői én” fejlesztéséhez, melyet vezetési, életvezetési elakadások esetén érdemes igénybe venni.

Coaching szemléletű konzultáció

Célja lehet szervezetfejlesztési folyamatban a vezető támogatása, vagy egy vezetői problémakezelés felgyorsítása. A módszer a vezetői kompetencia-fejlesztésben, illetve a szervezeti együttműködés javításában is hatékony.

Vezetői coaching

A vezetői elakadások kezelésében, a vezetői, szervezeti eredményesség növelésében és a szervezeti együttműködés javításában kiemelkedő hatékonyságú támogató-fejlesztő módszer. Fókuszában a tudatosság, a tisztánlátásra való törekvés és a felelős együttműködés áll.

Vezetői shadowing

A cél lehet egy konkrét készség továbbfejlődésének támogatása (például előadás, értekezlet vezetése, teljesítményértékelés levezetése, stb.), vagy bizonyos vezetői, szervezeti problémák hátterének, okainak feltárása, illetve egy coaching folyamat előkészítése vagy a tréningeket követő implementációs szakasz támogatása is. A shadow-coach – mint külső, objektív szemlélő – valós helyzetekben, pontosan dokumentált megfigyeléseinek feldolgozásán keresztül fejlődhet a vezető.

Vezetői konzultáció és shadowing

Egyéni vezetői-kompetencia fejlesztés coaching módszerekkel. Magában foglalja a tényszerű ismeretátadás, az önismereti fejlődés, a munkaköri problémák és elakadások kezelésének és a mindennapi gyakorlatban szerzett tapasztalatok felhasználásával, az önfejlesztő tanulás elemeit. A konzultáció sorozat adja az együttműködés tengelyét, a shadowing pedig lehetővé teszi, hogy a valós munkahelyzetekben feltáruló működésmódok azonosítása és visszajelzése révén felgyorsítsuk a változási folyamatot.
Scroll to Top